Importem i sprzedażą wina zajmujemy się od 2011 roku. Wina sprowadzamy bezpośrednio z winnic. Sami wybieramy i selekcjonujemy wina, które spełniają nasze wszystkie wymagania, dlatego na naszych półkach nie ma przypadkowych etykiet. W naszych zbiorach znajdują się wina z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Chile, Nowej Zelandii, Australii oraz z Polski. Bardzo ważną częścią naszej pracy jest również doradztwo w wyborze win ze starych roczników.

SOMMELIER & MANAGING PARTNER

JAKUB WALENTOWSKI

Jakub związany jest z branżą gastronomiczną od 15 lat. W restauracjach poznał pracę na wszystkich stanowiskach, dzięki czemu bardzo dobrze rozumie potrzeby gastronomów. W 2016 ugruntował swoją winiarską wiedzę, kończąc kurs sommelierski WSET. Jest członkiem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Ulubiony region: Dolina Rodanu

FOUNDER & MANAGING PARTNER

NICOLAS LAPP

Nicolas jest rodowitym Francuzem, który ponad 20 lat mieszka w Polsce. Na co dzień związany z firmą produkującą luksusowe katamarany, z miłości do wina w 2011 roku założył Skarbnicę Win. Od tego czasu łączy bogate doświadczenie biznesowe ze swoją pasją.

Ulubiony region: Burgundia / Chablis

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Niezależnie od tego czy prowadzisz własną restaurację, czy szukasz wina na prezent, zawsze podchodzimy do Twojej sprawy indywidualnie. Przecież przede wszystkim musimy poznać Twoje potrzeby!

Jesteśmy niezwykle elastyczni, dzięki czemu dopasowujemy się do różnych klientów. Rozumiemy problemy, z którymi borykają się restauratorzy, wiemy, jakich win poszukują firmy przed świętami, a także potrafimy poprowadzić prywatną degustację win tak, by na długo utkwiła w pamięci wszystkich gości. Te wszystkie umiejętności nabyliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej.

UWIELBIAMY SZKOLIĆ

Doskonale rozumiemy, że będąc restauratorem masz wiele obowiązków na głowie. W trakcie naszej współpracy oferujemy tyle szkoleń, ile potrzebujesz. Wiemy, jak sprawić, by sprzedaż wina w Twojej restauracji wzrosła, a Twój zespół nie bał się opowiadać o winie.

Realizujemy również szkolenia indywidualne, które często przeradzają się w długie, wieczorne rozmowy. Kochamy opowiadać o winie i uważamy, że wiedza jest podstawą do zrozumienia tego szlachetnego trunku!

Rated 5 out of 5
Zamawiałam wino ze starego rocznika z okazji urodzin mojego Taty. Pan sommelier bardzo przystępnie wytłumaczył mi, czym powinnam kierować się przy wyborze takiego wina i bardzo skrupulatnie mi doradzał. Ostatecznie zdecydowałam się na butelkę francuskiego wina z 1970 roku. Dostawa była szybka, pomimo tego, że wino jechało prosto z Francji.

Anna

Rated 5 out of 5
Skorzystałem z możliwości zamówienia zestawu win i jestem bardzo zadowolony! Nazwy zestawów ułatwiają wybór i naprawdę oddają, to do czego są idealne. Dostawa wina również przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!

Mateusz

Rated 5 out of 5
Pan Jakub pomógł nam policzyć zapotrzebowanie wina na nasze wesele i pomógł wybrać odpowiednie. Dziękujemy za pomoc.

Aneta i Krystian

Back to Top