Specjalizujemy się w importowaniu win ze starych roczników. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą prawie 3000 win ze starych roczników, które sprawdzą się idealnie na prezent lub dla uczczenia ważnych wydarzeń.

CONTACT US NOW

Specjalizujemy się w importowaniu win ze starych roczników. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą prawie 3000 win ze starych roczników, które sprawdzą się idealnie na prezent lub dla uczczenia ważnych wydarzeń. Specjalizujemy się w importowaniu win ze starych roczników. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą prawie 3000 win ze starych roczników, które sprawdzą się idealnie na prezent lub dla uczczenia ważnych wydarzeń. Specjalizujemy się w importowaniu win ze starych roczników. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą prawie 3000 win ze starych roczników, które sprawdzą się idealnie na prezent lub dla uczczenia ważnych wydarzeń.

Rated 5 out of 5
Zamawiałam wino ze starego rocznika z okazji urodzin mojego Taty. Pan sommelier bardzo przystępnie wytłumaczył mi, czym powinnam kierować się przy wyborze takiego wina i bardzo skrupulatnie mi doradzał. Ostatecznie zdecydowałam się na butelkę francuskiego wina z 1970 roku. Dostawa była szybka, pomimo tego, że wino jechało prosto z Francji.

Anna

Rated 5 out of 5
Skorzystałem z możliwości zamówienia zestawu win i jestem bardzo zadowolony! Nazwy zestawów ułatwiają wybór i naprawdę oddają, to do czego są idealne. Dostawa wina również przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!

Mateusz

Rated 5 out of 5
Pan Jakub pomógł nam policzyć zapotrzebowanie wina na nasze wesele i pomógł wybrać odpowiednie. Dziękujemy za pomoc.

Aneta i Krystian

Back to Top